Kokybiškos betono grindys gali atlaikyti itin dideles apkrovas, todėl puikiai tinka pramoninės paskirties statiniams – betoninių grindų įrengimas atliekamas sandėliuose, cechuose, prekybos centruose, automobilių stovėjimo aikštelėse ir kituose itin didelius plotus užimančiuose visuomeniniuose, pramoniniuose bei gamybinės paskirties pastatuose.

Pramoninių grindų betonavimas reikalauja specifinių žinių ir praktinių įgūdžių – specialios paskirties ir pramoninių objektų grindys veikiamos itin didelių apkrovų ir agresyvių medžiagų, todėl įprastos, t. y. vidutinės stiprumo klasės, betono grindys neatitiks kliento lūkesčių ir pastato eksploatavimo sąlygų, t. y. jos nebus nei patvarios, nei ilgaamžės.

Pramoninių grindų betonavimas atliekamas naudojant išskirtinai stiprų betoną, kurio mišiniui parenkami specialūs priedai ir atitinkamas kietųjų bei skystųjų medžiagų santykis. Be to, grindims, kurioms eksploatavimo metu tenka itin didelės apkrovos, yra keliami papildomi techniniai reikalavimai, t. y. kokybiškai apdirbtas paviršius, gebėjimas išlaikyti geometrinę formą ir atsparumas agresyviai aplinkai. Dėl šios priežasties pramoninių betoninių grindų įrengimas atliekamas naudojant šiuolaikišką ir stiprų betoną, kurio sudėtis, sutankinimo ir klojimo būdas leidžia pasiekti pageidaujamą rezultatą – stiprią, dilumui, smūgiams, vibracijai ir mechaniniam poveikiui atsparią dangą. Be to, pramoninės grindys yra monolitiškos, ilgaamžės ir nedulka, išsiskiria atsparumu ugniai, drėgmei ir šalčiui.

Siekiantiems aukščiausio rezultato, rekomenduojama pagalvoti ne tik apie tvirtą ir patvarų grindų pagrindą, bet ir apie idealiai lygų paviršių be jokių įbrėžimų ar įlinkimų – atitinkamų technologijų panaudojimas suteikia galimybę įrengti tvirtas ir lygias betonines grindis, puikiai tinkančias viršutinio pagrindo, t. y. plytelių, parketo, linoleumo ar kitos dangos, klojimui. Be to, betoninės grindys atitinka praktinius klientų poreikius – eksploatuojant itin dideles patalpas, natūraliai kyla klausimas dėl galimybės valyti grindis mašinomis – nedulkanti, lygi ir tvirta betoninė danga efektyviai išsprendžia patalpų valymo problemas.

Atliekant betoninių grindų įrengimo darbus, didžiausias dėmesys skiriamas vykdomoms technologinėms operacijoms, t. y. tinkamam pagrindo paruošimui, izoliacinių ir konstrukcinių siūlių įrengimui, armavimo darbams, pasirinkto betono mišinio klojimui ir jo tankinimui, betono priežiūrai šio kietėjimo stadijoje ir deformacinių siūlių įrengimo procesams. Tiesa, jei norite džiaugtis kokybiškomis ir ilgaamžėmis grindimis, turėtumėte nepamiršti, kad tik kvalifikuotų specialistų darbas gali užtikrinti pageidaujamą rezultatą – tai viena svarbiausių sėkmingo darbo sąlygų.

Pramoninių grindų betonavimas gali būti atliekamas įvairiu metų laiku, tačiau, siekiant aukščiausio rezultato, rekomenduojama darbus pradėti šiltuoju sezonu. Be to, jei betonavimo darbai atliekami atviroje vietoje, veikiamoje tiesioginių saulės spindulių ar nuolatinių skersvėjų, minėtieji faktoriai gali pakenkti betono mišinio kietėjimo greičiui ir naudojamos cemento tešlos charakteristikai – jei drėgmė nuo ką tik išpilto mišinio išgarinama itin greitai, betonas ima silpnėti. Siekiant išvengti intensyvaus garavimo, naudojamos specialios apsauginės purškiamos priemonės, lėtinančios vandens garavimo procesus ir prailginančios betono mišinio paviršiaus apdirbimo laiką. Minėtųjų priemonių panaudojimas leidžia maksimaliai sumažinti darbo sąnaudas ir džiaugtis tobulu rezultatu, t. y. idealiai lygiu ir tvirtu betono paviršiumi.


Čia pateikiamas žemėlapis su "ITR Grupė" atliktais ir/arba vykdomais projektais:

 • Betoninės grindys

  Kiekvienas, kuris rūpinasi nuosavo namo statyba, susiduria su gana sudėtingu klausimu: kokias...

 • Betoninių grindų įrengimas

  Kokybiškos betono grindys gali atlaikyti itin dideles apkrovas, todėl puikiai tinka pramoninės...

 • Dekoratyvinės grindys

  Epoksidinės ir poliuretaninės grindys Šių grindų paviršius ypač lygus, be jokių siūlių....

 • Grindų betonavimas

  Betoninės grindys yra patikimiausias, ekonomiškiausias ir patvariausias išlyginamasis grindų dangos...

 • Kaip betonuoti grindis

  Betonas yra labai tvirta dirbtinė medžiaga, kuri yra gaunama kietėjant rišamosioms medžiagoms, užpildui...