Pramoninių grindų įrengimas (grindų betonavimas) taikomas tiek visuomeninės, tiek pramoninės paskirties statiniams, vis dažniau – gyvenamiesiems namams. Šios grindys yra nedegios, atsparios dėvėjimuisi, smūginėms bei vibracinėms apkrovoms, lengvai prižiūrimos ir valomos. Dirbame su individualiais klientais ir didžiausiais prekybos centrais, eksperimentuojame su skirtingomis medžiagomis, todėl žinome visas jų savybes ir panaudojimo galimybes.

Pramoninių grindų rengimo darbai pradedami įvertinus patalpų paskirtį, grindims keliamus reikalavimus, statybos klimato sąlygas, pageidaujamo poveikio rūšį ir intensyvumą. Siekdami aukščiausio rezultato, t. y. priimdami sprendimą kaip betonuoti grindis, „ITR grupės“ specialistai visų pirma įvertina jūsų verslo poreikius, statinio charakteristikas ir konkrečios situacijos ypatumus.

Tinkamiausias sprendimas dėl betoninių grindų įrengimo gimsta glaudžiai bendradarbiaujant su Europos ir JAV pramoninių grindų klojimo ekspertais. Jei klientas pageidauja, kiekvienam objektui galime paruošti išsamią tarptautinių analogų apžvalgą-analizę, padedančią išvengti dažniausiai pasitaikančių klaidų ir leidžiančią įgyvendinti pažangiausias idėjas.

OBJEKTAI

 • Pramoninės paskirties ir administraciniai pastatai
 • Specialiosios paskirties statiniai (maisto, chemijos, medicinos ir kt. pramonė)
 • Namai, garažai, aikštelės

Siekdami tobulėti ir prisitaikyti prie nuolatos besikeičiančios rinkos bei augančių klientų poreikių, reguliariai atnaujiname darbo įrangą ir investuojame į darbuotojų mokymus, todėl galime pasiūlyti išskirtinės kokybės paslaugas ir suteikti ilgalaikes garantijas.

TECHNOLOGIJOS

Liejamos naudojant prekinį betoną. Šių grindų paviršius, priklausomai nuo poreikių, gali būti lygus arba šiurkštus. Technologija leidžia lygiai padengti didelius plotus bei pasiūlyti klientams plačią spalvų gamą.

 • Liejamos grindys

Naudojant technologiją „šlapias ant šlapio“, apatinis ir viršutinis grindų sluoksniai liejami vienas po kito, iškart. Ant betono pagrindo išlietas kietiklis suteikia grindims norimą spalvą, atsparumą, paslepia betono armavimo pluoštą. Antrasis liejimo būdas „šlapias ant sauso“ dažniausiai naudojamas restauruojant senas grindis, siekiant pagerinti jų kokybę, pavyzdžiui, padidinti atsparumą apkrovoms. Minimalus liejamo sluoksnio storis – vos 6 mm.

 • Betoninės grindys su barstomuoju kietikliu

Barstomasis kietiklis pagerina viršutinio grindų sluoksnio savybes – kietumą, spalvą, cheminį atsparumą. Grindys įrengiamos vienu ciklu. Tai svarbu, kai klientai nori iki minimumo sumažinti prastovų laiką.

 • Betoninės grindys su cheminiu kietikliu

Cheminis kietiklis suriša betono daleles ir sandarina, kietina grindų paviršių bei sumažina dulkėjimą. Tokios grindys pasižymi patvarumu, atsparumu didesnėms apkrovoms, drėgmei ir tepalams. Grindų paviršius laikui bėgant ima vis labiau blizgėti. Ši technologija dažnai naudojama restauruojant senas grindis, siekiant pagerinti jų kokybę, pavyzdžiui, sumažinti dilimą ir dulkėjimą, padidinti atsparumą skysčių įsigėrimui.

 • Betoninės grindys su metalizuotu kietikliu

Metalizuotas kietiklis, naudojamas pramoninėms betoninėms grindims įrengti, leidžia grindims ne tik ištverti itin dideles apkrovas, bet ir paskirsto smūgio jėgą, todėl logistikos centrų, pramonės cechų grindys nenukenčia naudojant vikšrinę techniką ar nukritus dideliems svoriams.

 • Cheminis dažymas

Leidžia estetiškai pagerinti grindų vaizdą, suteikti norimą spalvą. Dažnai naudojamas restauruojant senas grindis.

 • Epoksidinės ir poliuretaninės grindys

Šių grindų paviršius ypač lygus, be jokių siūlių. Epoksidinės ir poliuretaninės grindys pasižymi tvirtumu, puikiomis estetinėmis ir eksploatacinėmis charakteristikomis. Patalpose, kurioms taikomos ypatingos švaros bei higienos normos, įrengiamos specialios poliuretaninės grindys, kurioms be kitų savybių būdingas didelis atsparumas cheminių medžiagų bei terminiam poveikiui.

 • Perdangos su grindimis

Ne vienerių metų patirtis bei turima speciali technika leidžia „ITR grupės“ specialistams išlieti perdangas, nuolydžius ir grindis vienu metu. Tai aktualu statant ar rekonstruojant daugiaaukštes stovėjimo aikšteles, kitus pastatus. Technologija taupo laiką, medžiagas ir kitus resursus.

 • Mozaikinis betonas (it. Terrazzo)

Mozaikinio betono (vad. „teraco“) grindys pasižymi ne tik atsparumu saulės, kritulių bei šalčio poveikiui, bet ir įspūdingomis dizaino galimybėmis. Preciziškai ir kokybiškai įrengtos mozaikinio betono grindys suteikia namui, viešbučiui, SPA ar prekybos centrui išskirtinumą, kuris džiugins akis daugybę metų.


Čia pateikiamas žemėlapis su "ITR Grupė" atliktais ir/arba vykdomais projektais:

 • Betoninės grindys

  Kiekvienas, kuris rūpinasi nuosavo namo statyba, susiduria su gana sudėtingu klausimu: kokias...

 • Betoninių grindų įrengimas

  Kokybiškos betono grindys gali atlaikyti itin dideles apkrovas, todėl puikiai tinka pramoninės...

 • Dekoratyvinės grindys

  Epoksidinės ir poliuretaninės grindys Šių grindų paviršius ypač lygus, be jokių siūlių....

 • Grindų betonavimas

  Betoninės grindys yra patikimiausias, ekonomiškiausias ir patvariausias išlyginamasis grindų dangos...

 • Kaip betonuoti grindis

  Betonas yra labai tvirta dirbtinė medžiaga, kuri yra gaunama kietėjant rišamosioms medžiagoms, užpildui...