„ITR grupė“ – pažangi, patikima ir profesionali įmonė, teikianti kokybiškas gyvenamųjų namų, visuomeninių ir pramoninių statinių projektavimo paslaugas.

Esame subūrę kvalifikuotų specialistų komandą, priimame naujas idėjas ir siūlome novatoriškus sprendimus. Siekdami aukščiausių rezultatų, dirbame su patikima programine įranga, investuojame į nuolatinius darbuotojų mokymus ir kvalifikacijos kėlimo kursus.

MES PROJEKTUOJAME:

 • Šiuolaikinius jaukius individualius namus
 • Įvairios paskirties angarus ir sandėlius
 • Garažus ir kitus mažaaukščius pastatus
 • Pramonines grindis, aikšteles

Projektuojame atskiras konstrukcijas:

 • Polius, juostinius pamatus
 • Stogo konstrukcijas
 • Monolitines konstrukcijas: perdangas, atramines sienutes
 • Pramonines betonines grindis

Kokybiškas statinio projektas yra funckionalumo ir estetiškumo garantas. Individualus projektas kuriamas objektyviai įvertinus kliento pageidavimus ir konkretų žemės sklypą. Dirbame su problematišku gruntu, projektuojame itin tvirtus polinius ir juostinius pamatus. Ypatingą dėmesį skiriame stogo konstrukcijoms. Vertindami alternatyviosios energetikos privalumus, projektuojame stogus, pritaikytus saulės kolektorių sistemoms. Būsimo namo vaizdas modeliuojamas specialiomis kompiuterinėmis programomis. Ieškant optimaliausio sprendimo, projektas tobulinamas ir keičiamas tol, kol esate visiškai patenkinti statinio vizija.

Individualaus projekto rengimas – tai ne tik bendrų idėjų generavimas, bet ir tikslių nuorodų sisteminimas. Rengiamuose projekto brėžiniuose pateikiama tiksli ir išsami statybos darbų informacija, t. y. pamatų planas ir pjūviai, aukštų planas, statinio fasadai, stogo konstrukcijos, langų ir durų žiniaraščiai, perdangos ir t. t.

Išsamiai aptarus konkretaus projekto įgyvendinimo niuansus ir parengus visus dokumentus, „ITR grupės“ specialistai pradeda tikslingai planuojamus statybos darbus. Siekdami išsaugoti statinio unikalumą, didžiausią dėmesį skiriame tiksliai ir kokybiškai projekto realizacijai.

NUO IDĖJOS IKI REZULTATO:

Padėsime priimti visus jūsų lūkesčius bei finansines galimybes atitinkantį sprendimą – drauge sukursime praktišką, išskirtinį ir funkcionalų statinio projektą.


Čia pateikiamas žemėlapis su "ITR Grupė" atliktais ir/arba vykdomais projektais:

 • Pastatų projektavimas

  Jei nusprendėte statyti gyvenamąjį namą, greičiausiai puikiai žinote, kad dar prieš atvykstant...

 • Projektavimas

  „ITR grupė“ – pažangi, patikima ir profesionali įmonė, teikianti kokybiškas gyvenamųjų namų, visuomeninių...